gizli dere-oluk

GİZLİ DERE-OLUK

Mevcut çatı beton yada saç gizli dere  su yalıtımı için UV dayanımı olmayan, ek yerli malzemelerle yapılan uygulamalar zamanla çevresel etkenlerden dolayı yıpranarak delinme ve çatlamalardan dolayı iş görmez hale gelir.

Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için her türlü yüzeye uygulanabilen İzobedel PUR(Polyura Türkiye), uygulaması sonucunda, uzun ömürlü, ek yersiz kusursuz bir çalışma ile su yalıtımısağlanır.

Ekiplerimizin yaptığı keşif doğrultusunda oluk yüzeyler, zemin durumu, çevresel etkenler ve sirkülasyon yoğunluğu gibi teknik detaylar analiz edilerek su yalıtımı için en uygun değerlerde malzeme hazırlanır.

Uygulamanın uzun ömürlü olması için yüzeydeki varsa derz boşlukları ve çatlaklar özel kimyasallarla doldurulur. Yüzeyin kuru, temiz ve uygulamaya hazır olduğu belirlendikten sonra astarlama işlemi yapılır.

Bu işlemden 24 saat sonra İzobedel PUR uygulaması yapılır. İsteğe bağlı olarak özel kimyasal boyalarla oluk yüzeyler istenilen renklerde özel kimyasal boyalarla boyanır ve kullanıma hazır hale getirilir.

www.izobedel.com

 

 

 

Gizli dere-oluk  su yalıtımı uygulamaları için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilir ücretsiz bilgi alıp keşif yaptırma isteğinde bulunabilirsiniz…

www.izobedel.com

Leave a Comment

Your email address will not be published.