ıslak mekanlar

evimizdeki ıslak mekanlarda su yalıtımı çözümleri

ISLAK ZEMİNLERDE

Islak zeminlerde (wc,banyo,vb) sıklıkla karşılaşılan su yalıtımı problemlerine maliyetli ve uzun zaman alan tadilatlar yerine İzobedel PUR (Polyura Türkiye) ile size hızlı ve kesin çözümler sunuyoruz.
Uzman ekiplerimizin yaptığı keşif doğrultusunda zemin durumu, çevresel etkenler ve sirkülasyon yoğunluğu gibi teknik detaylar analiz edilerek su yalıtımı için en uygun değerlerde malzeme hazırlanır. Uygulamanın uzun ömürlü olması için yüzeydeki varsa derz boşlukları ve çatlaklar özel kimyasallarla doldurulur. Yüzeyin kuru, temiz ve uygulamaya hazır olduğu belirlendikten sonra astarlama işlemi yapılır. Bu işlemden 24 saat sonra İzobedel PUR uygulaması yapılır. Projeye bağlı olarak su yalıtımı yapılan yüzey üzerine fayans,seramik,şap vb. kaplama yapılarak proje tamamlanmış olur.

Kullanım

Tuvalet ve banyolar en çok suya maruz kalan alanlardandır. Yıkanılan banyo ve tuvalet kullanılan kimyasal yıkama ürünlerinin aşındırıcı özelliklerine maruz kalarak derzlerde kılcal gözle görülmeyen çatlaklar meydana gelir.

Bu çatlaklar suyu bir anda akıtmaz fakat zamanla su kaçıran kılcal çatlaklar fayansın altındaki betonu suyla doldurarak betonun kuru yeri kalmayınca banyo yada tuvaletiniz alt komşunuza su inecektir eğer önlem alınmaz ise yolunu bulan su tüm kuru betonlara ulaşır rutubet olur beton çürür.

Islak hacimler için ideal çözüm!

İzobedel’in ıslak hacim çözümleri, zemin ve duvar kaplamaları ile gider, eşik şeritleri, ek yerleri dahil geniş bir aksesuar yelpazesini bir araya getirir.Sıcak kaynak ile uygulanan ürünler, sağlık, yaşlı bakımı, eğitim, spor merkezleri ve konut gibi birçok kullanım için dayanıklı, uzun ömürlü ve su geçirmez zemin yalıtım uygulamaları sağlar.

izolasyonlarımızda uygulamanın durumuna göre  fayanslarınızı dökmeden toz yapmadan eğer isterseniz de fayansınızın desenini rengini bozmadan izolasyonunu sağlıyoruz. İzolasyon ürün tercihlerimiz de kaliteli ürünler kullanmaktayız. Ürünlerimizin kaliteli olduğu kadar işçiliğimiz de kalitelidir. Fiyatlarımız uygundur işlerimiz kalitelidir. Ücretsiz keşif yapıp , keşif yapıldıktan sonra su kaçağı tespit edilip ne tür izolasyonunun su kaçağını önlemesi kararlaştırılır uygun fiyat söylenir müşteri kabulun de işe başlanır

İzobedel Yalıtım Uzmanı

bizden haberler

Islak mekanlar yalıtımı için firmamızın uzman ekibi ile su yalıtımı sorununuzu çözmek için arayabilirsiniz.