ŞİRKET PROFİLİ

Şirketimiz yalıtım sektörü içerisinde önemli bir yere sahiptir. 2000 lerin başından itibaren püskürtme yalıtım çözüm sistemlerine yaptığımız yatırımlar, beklentilerin üzerinde verim ile sonuçlandı. Püskürtme yalıtım sektörünü birçok uygulayıcı kazandırdık.
Türkiye’de yalıtım sektörü her geçen gün büyüyerek verimliliğini arttırıyor. Gelişen teknoloji yalıtım ürünleri ve yöntemlerinde de kendini gösteriyor. Bundan yirmi yıl gibi kısa bir süre önce bile sanayi devrimi sonrası geliştirilen ürünlerle yapılan su yalıtımı nihayet bugün artık sıfır riskli ürünlere gelebilmiştir.
Çeyrek asırlık yalıtım deneyimimizi, sektörde öncü konumuza paralel olarak müşterilerimize sağladığımız danışmanlık hizmetiyle taçlandırdık. Aşağıda danışmanlık hizmetini de kapsayan iş süreçlerimizi değerlendirebilirsiniz.

  • Talep Oluşturma
  • Keşif Süreci
  • Danışmanlık
  • Pazarlama
  • Uygulama
  • İş Teslimi
Kataloğumuzu İnceleyin PROJELERİMİZİ İNCELEYİN

Müşterileri Yorumları

Memnuniyetiniz Bizim İçin Önemlidir

Neden bizi seçmelisiniz

Şirketimiz yalıtım sektörü içerisinde önemli bir yere sahiptir. 2000 lerin başından itibaren püskürtme yalıtım çözüm sistemlerine yaptığımız yatırımlar,
beklentilerin üzerinde verim ile sonuçlandı. Püskürtme yalıtım sektörünü birçok uygulayıcı kazandırdık.
Su yalıtımı hakkında sorun ne olursa olsun müşterilerimiz, yalıtım sorunlarının çözümünün sorumluluğunu şirketimizin üstlenmesini isteyen müşterilerimizin önerisiyle genel müdürlüğümüze iletişim sayfamızdan 7/24 bilgi alıp ya da arayarak ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz
Su yalıtımı sorunu su ile temas içinde olan örnek olarak çatılar, teraslar, ıslak zeminler, gemiler, köprüler, temel perdeler, ıslak zeminler ( banyo & wc ), balkonlar, peyzaj altları vb. yapının hızlı olarak korozyon riski taşımasına neden olurken rutubet, nem gibi sağlıksız ortamlarıda beraberinde getirir. tüm bu sorunların %100 çözümü ek yersiz su yalıtımı ile ortadan kalkar

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ

Yeni müşterilerimiz, yalıtım sorunlarının çözümü sorumluluğunu şirketimizin üstlenmesini isteyen müşterilerimizin önerisiyle genel müdürlüğümüze ulaşırlar

Keşif süreci çözümün en önemli aşamasıdır. Bu aşama aynı zamanda bir doktorun hastasına koyduğu teşhis gibidir ve tüm tedavi süreçlerini belirleyecektir.

Hangi malzeme ile hangi uygulama yönteminin çözüm oluşturulacağı bu aşamada belirlenir. Detaylı bir çözüm sunumu hazırlanır ve müşteri ile paylaşılır.

Pazarlama süreci geliştirilen çözüm sisteminin fiyatlandırılması, ödeme yöntemi, garanti kapsamı, karşılıklı sözleşme düzenlenmesi ve müşteriye sunumu içerir

Keşif ekibinden, teknik danışmanlarımızdan ve pazarlama departmanından gelen bilgiler ışığında bir iş planı hazırlanır. Uygulama süreci bu çerçevede yürür.

Uygulama müdürü tamamlanmış projeyi iş teslim departmanına sunar. Kabul edilmiş proje iş teslim tutanağı hazırlanılarak proje yöneticisine teslim edilir.

izobedel yalıtım uzmanı su yalıtımı.

İZOBEDEL, yalıtım uygulamalarının tamamını püskürtme olarak tek çatı altında toplaması, teknik alt yapısı ve profesyonel uygulayıcıları ile yurtiçinde Püskürtme Yalıtım Çözüm Sistemlerinde üstlendiği liderlik misyonunu yurtdışı uygulamalarında da başarıyla sürdürmektedir.

daha fazla
7525

TAMAMLANAN PROJELER

32

ÇALIŞAN İŞÇİ

90

ONAY BEKLEYEN

32

DEVAM EDEN PROJE

– REFERANSLARIMIZ –