Gemi Yalıtımı

Gemilerde su yalıtımı çözümleri

GEMİ YALITIMI UYGULAMALARI

Her türlü deniz taşıtının ısı yalıtımı uygulamalarında, okyanus tipi balıkçı gemileri ile balıkçı teknelerinin balık saklama alanlarının ısı yalıtımı uygulamalarında Sprey Poliüretan Köpük vazgeçilmezdir.

Gemi yalıtımı nasıl uygulanır:
Sprey Poliüretan Köpük’ün uygulandığı yüzey formu önemsizdir. Uygulama sprey veya enjeksiyon (özellikle okyanus tipi balıkçı gemilerinde iki cidar arasına) yöntemleri ile uygulanabilir.

Deniz taşıtları yalıtımı uygulama avantajları:
Asit, baz ve tuzlu ortamlara dayanıklıdır. Bakteri ve haşere barındırmaz, koku yapmaz, balık ile temasında sağlık açısından hiçbir sakınca ihtiva etmez. Sprey Poliüretan Köpük çürümez, uzun ömürlü ve çevre dostudur.

Kullanım

Poliüretan ve poliüretan kullanımları ile su yalıtımlarını% 100 ihtiyacın olduğumuzu belirtelim. Dış şartlara inanılmaz derecede dayanıklı olan poliüre malzeme. Polyurea malzemelerimizi kullanım alanılarınıza göre şekillendirebilmektesiniz. Lütfen gerekli boyutta kalınır. Fiyat oranlarımız hakkında bilgi için lütfen bilgi verememekteyiz fakat gemi su yalıtımı konusu.

Gemi yat tekne ve aklınıza gelen her türlü deniz aracında polyurea ya da spf uygulaması ile ısı ve sudan dahası deniz suyu çürümelerinden muhakkak koruyun..

Gemi Su Yalıtımı

Gemi su yalıtımı söz konusu olduğu İzobedel firmamız siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğu ürün ve hizmetler için oldukça kaliteli imkanlara sahip olabileceğiniz altını çizerek yazımıza başlayalım. Diyebiliriz. Bulunabilir diyebiliriz. İzolasyon konusu hassas bir konudur ve doğru bir şekilde izole edilemez.

İzobedel olarak bizler siz değerli müşterilerimize yalıtımlarınız konusunda kesin ve net çözümler üretebilmenin bir yandan gururunu taşırken bir yandan da sizlerden gelen olumlu yorumlar sonucunda bu işte ne kadar iyi olduğumuzu bir kez daha anlayıp bunun mutluluğunu da bir yandan taşımaktayız. Hal böyle olunca siz değerli müşterilerimizin memnuniyetlerini en üst seviyede tutabilmek için İzobedel firması bünyesinde aldığımız kararlar, attığımız adımlar ve uyguladığımız yeni fiyat politikalarını tamamen sizlerin memnuniyetini arttırmak için yapmaktayız ve bu yolla izolasyon konusunda piyasadaki en güvenilir ve en profesyonel firmalardan biri olarak sizinleyiz…

İzobedel Yalıtım Uzmanı

bizden haberler

Gemi yalıtımı için firmamızın uzman ekibi ile su yalıtımı sorununuzu çözmek için arayabilirsiniz.